Anasayfa / Genel / 1 Kasım 2015 Seçimleri Ak Parti Milletvekilleri Aday Listesi

1 Kasım 2015 Seçimleri Ak Parti Milletvekilleri Aday Listesi

Erken seçime kısa bir süre kala partiler ile il adaylarını açıklamaya başladı. 18 Eylül Cuma günü Adalet ve Kalkınma Partisi (Akp)’nin 1 kasım seçimlerinde il il aday listesi ayrıntılı bir şekilde sizlerle paylaşılmıştır. Ak partiden hangi isimler milletvekili olmak için erken seçimde yer alacak.

akp
AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADANA 1.SIRA ÖMER ÇELİK
ADANA 2.SIRA  NECDET ÜNÜVAR
ADANA 3.SIRA  FATMA GÜLDEMET SARI
ADANA 4.SIRA TALİP KÜÇÜKCAN
ADANA 5.SIRA MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ
ADANA 6.SIRA TAMER DAĞLI
ADANA 7.SIRA MEHMET SAĞLAM
ADANA 8.SIRA AHMET ZENBİLCİ
ADANA 9.SIRA MÜBERRA KARA
ADANA 10.SIRA HASAN HÜSEYİN KUŞCU
ADANA 11.SIRA HASAN BERZAN TOPRAK
ADANA 12.SIRA ZEKERİYE YILDIZOĞLU
ADANA 13.SIRA MEHMET AKİF DOSTBİL
ADANA 14.SIRA İBRAHİM DÖLEK

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ADIYAMAN 1.SIRA AHMET AYDIN
ADIYAMAN 2.SIRA ADNAN BOYNUKARA
ADIYAMAN 3.SIRA İBRAHİM HALİL FIRAT
ADIYAMAN 4.SIRA SALİH FIRAT
ADIYAMAN 5.SIRA YAKUP TAŞ

AK PARTİ AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AFYONKARAHİSAR 1.SIRA VEYSEL EROĞLU
AFYONKARAHİSAR 2.SIRA ALİ ÖZKAYA
AFYONKARAHİSAR 3.SIRA HATİCE DUDU ÖZKAL
AFYONKARAHİSAR 4.SIRA MEHMET KOCA
AFYONKARAHİSAR 5.SIRA CENGİZ SAĞLAM

AK PARTİ AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AĞRI 1.SIRA CESİM GÖKÇE
AĞRI 2.SIRA İSMAİL OĞUR
AĞRI 3.SIRA ERHAN TENEKECİ
AĞRI 4.SIRA ZEYNEL ABİDİN ÇAKIR

AK PARTİ AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AMASYA 1.SIRA MEHMET NACİ BOSTANCI
AMASYA 2.SIRA HALUK İPEK
AMASYA 3.SIRA AVNİ ERDEMİR

AK PARTİ ANKARA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANKARA 1.BÖLGE 1.SIRA ALİ BABACAN
ANKARA 1.BÖLGE 2.SIRA YALÇIN AKDOĞAN
ANKARA 1.BÖLGE 3.SIRA AHMET GÜNDOĞDU
ANKARA 1.BÖLGE 4.SIRA ALİ İHSAN ARSLAN
ANKARA 1.BÖLGE 5.SIRA JÜLİDE SARIEROĞLU
ANKARA 1.BÖLGE 6.SIRA MURAT ALPARSLAN
ANKARA 1.BÖLGE 7.SIRA ERTAN AYDIN
ANKARA 1.BÖLGE 8.SIRA FATİH ŞAHİN
ANKARA 1.BÖLGE 9.SIRA TÜLAY SELAMOĞLU
ANKARA 1.BÖLGE 10.SIRA BARIŞ AYDIN
ANKARA 1.BÖLGE 11.SIRA ERCAN KINACI
ANKARA 1.BÖLGE 12.SIRA FAHRİ USTA
ANKARA 1.BÖLGE 13.SIRA DEVLET ŞANKAZAN
ANKARA 1.BÖLGE 14.SIRA MEHTAP TORUNTAY
ANKARA 1.BÖLGE 15.SIRA HÜSEYİN ULUSAL
ANKARA 1.BÖLGE 16.SIRA HAYRİ ÇAĞIR
ANKARA 1.BÖLGE 17.SIRA EMİRE BALKAN
ANKARA 1.BÖLGE 18.SIRA MEHMET ALİ CANLI
ANKARA 2.BÖLGE 1.SIRA CEMİL ÇİÇEK
ANKARA 2.BÖLGE 2.SIRA YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ
ANKARA 2.BÖLGE 3.SIRA EMRULLAH İŞLER
ANKARA 2.BÖLGE 4.SIRA AHMET İYİMAYA
ANKARA 2.BÖLGE 5.SIRA LÜTFİYE SELVA ÇAM
ANKARA 2.BÖLGE 6.SIRA VEDAT BİLGİN 1/10
ANKARA 2.BÖLGE 7.SIRA AYDIN ÜNAL
ANKARA 2.BÖLGE 8.SIRA NEVZAT CEYLAN
ANKARA 2.BÖLGE 9.SIRA AYHAN YILMAZ
ANKARA 2.BÖLGE 10.SIRA MAHMUT SAMİ MALLI
ANKARA 2.BÖLGE 11.SIRA AHMET BABA
ANKARA 2.BÖLGE 12.SIRA MURAT YILDIRIM
ANKARA 2.BÖLGE 13.SIRA NESLİHAN CENK
ANKARA 2.BÖLGE 14.SIRA MEHMET AKİF KALAYCI

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ANTALYA 1.SIRA MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
ANTALYA 2.SIRA MUSTAFA KÖSE
ANTALYA 3.SIRA HÜSEYİN SAMANİ
ANTALYA 4.SIRA GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ
ANTALYA 5.SIRA SENA NUR ÇELİK
ANTALYA 6.SIRA İBRAHİM AYDIN
ANTALYA 7.SIRA ATAY USLU
ANTALYA 8.SIRA İBRAHİM TÜRKİŞ
ANTALYA 9.SIRA IŞILAY IŞILDAR CAN
ANTALYA 10.SIRA HAKKI BEŞKAZALI
ANTALYA 11.SIRA ERCAN MEKTEPLİOĞLU
ANTALYA 12.SIRA İZZET YILMAZ
ANTALYA 13.SIRA MURTAZA TAMYÜREK
ANTALYA 14.SIRA MUSTAFA AKDENİZ

AK PARTİ ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARTVİN 1.SIRA İSRAFİL KIŞLA
ARTVİN 2.SIRA HAYRETTİN GÜLBİN

AK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AYDIN 1.SIRA MEHMET ERDEM
AYDIN 2.SIRA ABDURRAHMAN ÖZ
AYDIN 3.SIRA MUSTAFA SAVAŞ
AYDIN 4.SIRA ERSİN ESENLİK
AYDIN 5.SIRA METİN YAVUZ
AYDIN 6.SIRA HİLMİ YILDIRIM
AYDIN 7.SIRA HAKAN ÇAĞLAR ERÜRKER

AK PARTİ BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BALIKESİR 1.SIRA MAHMUT POYRAZLI
BALIKESİR 2.SIRA SEMA KIRCI
BALIKESİR 3.SIRA ALİ AYDINLIOĞLU
BALIKESİR 4.SIRA KASIM BOSTAN
BALIKESİR 5.SIRA MUSTAFA CANBEY
BALIKESİR 6.SIRA EMİN MEHMET KARATAN
BALIKESİR 7.SIRA HASAN DEMİRASLAN
BALIKESİR 8.SIRA HASAN ŞAFAK

AK PARTİ BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİLECİK 1.SIRA HALİL ELDEMİR
BİLECİK 2.SIRA RAMAZAN KURTULMUŞ

AK PARTİ BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİNGÖL 1.SIRA CEVDET YILMAZ
BİNGÖL 2.SIRA ENVER FEHMİOĞLU
BİNGÖL 3.SIRA YUSUF COŞKUN

AK PARTİ BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BİTLİS 1.SIRA VEDAT DEMİRÖZ
BİTLİS 2.SIRA MEHMET ZEKİ PEKER
BİTLİS 3.SIRA AHMET ÇELİK

AK PARTİ BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BOLU 1.SIRA ALİ ERCOŞKUN
BOLU 2.SIRA FEHMİ KÜPÇÜ
BOLU 3.SIRA FATİH METİN

AK PARTİ BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURDUR 1.SIRA BAYRAM ÖZÇELİK
BURDUR 2.SIRA REŞAT PETEK
BURDUR 3.SIRA KAMİL ÖZCAN

AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BURSA 1.SIRA MEHMET MÜEZZİNOĞLU
BURSA 2.SIRA EFKAN ALA
BURSA 3.SIRA EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ
BURSA 4.SIRA CEMALETTİN KANİ TORUN
BURSA 5.SIRA HÜSEYİN ŞAHİN
BURSA 6.SIRA İSMAİL AYDIN
BURSA 7.SIRA ZEKERİYA BİRKAN
BURSA 8.SIRA HAKAN ÇAVUŞOĞLU
BURSA 9.SIRA BENNUR KARABURUN
BURSA 10.SIRA MUHAMMET MÜFİT AYDIN
BURSA 11.SIRA OSMAN MESTEN
BURSA 12.SIRA MUSTAFA ESGİN
BURSA 13.SIRA AHMET KILIÇ
BURSA 14.SIRA CENNET CANKILIÇ
BURSA 15.SIRA HARUN AKIN
BURSA 16.SIRA BÜLENT BÜKE
BURSA 17.SIRA MURAT ÇAKIR
BURSA 18.SIRA DİNÇER AKYEL

AK PARTİ ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇANAKKALE 1.SIRA BÜLENT TURAN
ÇANAKKALE 2.SIRA AYHAN GİDER
ÇANAKKALE 3.SIRA JÜLİDE İSKENDEROĞLU
ÇANAKKALE 4.SIRA MEHMET ÖZKURNAZ

AK PARTİ ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ÇANKIRI 1.SIRA MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU
ÇANKIRI 2.SIRA HÜSEYİN FİLİZ

AK PARTİ ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
ÇORUM 1.SIRA SALİM USLU
ÇORUM 2.SIRA AHMET SAMİ CEYLAN
ÇORUM 3.SIRA LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT
ÇORUM 4.SIRA BEKİR HORUZ

AK PARTİ DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DENİZLİ 1.SIRA NİHAT ZEYBEKCİ
DENİZLİ 2.SIRA SEMA RAMAZANOĞLU
DENİZLİ 3.SIRA ŞAHİN TİN
DENİZLİ 4.SIRA CAHİT ÖZKAN
DENİZLİ 5.SIRA OSMAN YÜCELİŞ
DENİZLİ 6.SIRA EMİN OKKAYA
DENİZLİ 7.SIRA MUHAMMED BEKİR EGE

AK PARTİ DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DİYARBAKIR 1.SIRA MEHMET GALİP ENSARİOĞLU
DİYARBAKIR 2.SIRA EBUBEKİR BAL
DİYARBAKIR 3.SIRA YUNUS MEMİŞ
DİYARBAKIR 4.SIRA BERAN ÇELİK
DİYARBAKIR 5.SIRA TAHSİN ARSLAN
DİYARBAKIR 6.SIRA NETİCE ARSLAN
DİYARBAKIR 7.SIRA ŞAFAK YONTÜRK
DİYARBAKIR 8.SIRA ALAATTİN PARLAK
DİYARBAKIR 9.SIRA MEHMET FATİH KAYHAN
DİYARBAKIR 10.SIRA AZİZ ALPER BİTEN
DİYARBAKIR 11.SIRA NEŞET ÖZDEN

AK PARTİ EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

EDİRNE 1.SIRA RAFET SEZEN
EDİRNE 2.SIRA MUSTAFA MERCAN
EDİRNE 3.SIRA FAHRETTİN SAVCI

AK PARTİ ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ELAZIĞ 1.SIRA TAHİR ÖZTÜRK
ELAZIĞ 2.SIRA METİN BULUT
ELAZIĞ 3.SIRA ÖMER SERDAR
ELAZIĞ 4.SIRA EJDER AÇIKKAPI

AK PARTİ ERZİNCAN  MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERZİNCAN 1.SIRA SEBAHATTİN KARAKELLE
ERZİNCAN 2.SIRA SERKAN BAYRAM

AK PARTİ ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ERZURUM 1.SIRA RECEP AKDAĞ
ERZURUM 2.SIRA MUSTAFA ILICALI
ERZURUM 3.SIRA ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU
ERZURUM 4.SIRA İBRAHİM AYDEMİR 3/10
ERZURUM 5.SIRA ORHAN DELİGÖZ
ERZURUM 6.SIRA AHMET YAPTIRMIŞ

AK PARTİ ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ESKİŞEHİR 1.SIRA NABİ AVCI
ESKİŞEHİR 2.SIRA HARUN KARACAN
ESKİŞEHİR 3EMİNE NUR GÜNAY
ESKİŞEHİR 4.SIRA YETKİN TETİK
ESKİŞEHİR 5ALİ DEMİREL
ESKİŞEHİR 6.SIRA YILMAZ ALTIN

AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GAZİANTEP 1.SIRA MEHMET ŞİMŞEK
GAZİANTEP 2.SIRA ABDULHAMİT GÜL
GAZİANTEP 3.SIRA AHMET UZER
GAZİANTEP 4.SIRA ŞAMİL TAYYAR
GAZİANTEP 5.SIRA CANAN CANDEMİR ÇELİK
GAZİANTEP 6.SIRA ABDULLAH NEJAT KOÇER
GAZİANTEP 7.SIRA ABDULKADİR YÜKSEL
GAZİANTEP 8.SIRA MEHMET ERDOĞAN
GAZİANTEP 9.SIRA ALİ ŞAHİN
GAZİANTEP 10.SIRA FİKRET MURAT TURAL
GAZİANTEP 11.SIRA MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER
GAZİANTEP 12.SIRA SELAMİ YETKİNŞEKERCİ

AK PARTİ GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GİRESUN 1.SIRA NURETTİN CANİKLİ
GİRESUN 2.SIRA CEMAL ÖZTÜRK
GİRESUN 3.SIRA SABRİ ÖZTÜRK
GİRESUN 4.SIRA ADEM TATLI

AK PARTİ GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

GÜMÜŞHANE 1.SIRA HACI OSMAN AKGÜL
GÜMÜŞHANE 2.SIRA CİHAN PEKTAŞ

AK PARTİ HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HAKKARİ 1.SIRA AHMET BUDAK
HAKKARİ 2.SIRA EMRULLAH GÜR
HAKKARİ 3.SIRA ABDULMECİT TARHAN

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

HATAY 1.SIRA ADEM YEŞİLDAL
HATAY 2.SIRA ORHAN KARASAYAR
HATAY 3.SIRA MEHMET ÖNTÜRK
HATAY 4.SIRA FEVZİ ŞANVERDİ
HATAY 5.SIRA HACI BAYRAM TÜRKOĞLU
HATAY 6.SIRA FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
HATAY 7.SIRA İBRAHİM NACİ YAPAR
HATAY 8.SIRA MEHMET HACIOĞLU
HATAY 9.SIRA CANAN KAHRAMAN
HATAY 10.SIRA AHMET DEMİRTAŞ

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ISPARTA 1.SIRA SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
ISPARTA 2.SIRA SAİT YÜCE
ISPARTA 3.SIRA HAYDAR KEMAL KURT
ISPARTA 4.SIRA GÜLSÜM TUNÇBİLEK

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MERSİN 1.SIRA LÜTFİ ELVAN
MERSİN 2.SIRA YILMAZ TEZCAN
MERSİN 3.SIRA ALİ CUMHUR TAŞKIN
MERSİN 4.SIRA HACI ÖZKAN
MERSİN 5.SIRA ZEYNEP GÜL YILMAZ
MERSİN 6.SIRA ALPASLAN GÜRGENÇ
MERSİN 7.SIRA HALİT ÇORTUL
MERSİN 8.SIRA TANER BOZ
MERSİN 9.SIRA NAFİZ DENİZ
MERSİN 10.SIRA KORAL PARÇA
MERSİN 11.SIRA ADEM ALİ KESKİN

AK PARTİ İSTANBUL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İSTANBUL 1.BÖLGE 1.SIRA İSMAİL KAHRAMAN
İSTANBUL 1.BÖLGE 2.SIRA MUSTAFA ATAŞ 4/10
İSTANBUL 1.BÖLGE 3.SIRA MİHRİMAH BELMA SATIR
İSTANBUL 1.BÖLGE 4.SIRA EROL KAYA
İSTANBUL 1.BÖLGE 5.SIRA AHMET BERAT ÇONKAR
İSTANBUL 1.BÖLGE 6.SIRA BERAT ALBAYRAK
İSTANBUL 1.BÖLGE 7.SIRA İSMET UÇMA
İSTANBUL 1.BÖLGE 8.SIRA METİN KÜLÜNK
İSTANBUL 1.BÖLGE 9.SIRA RAVZA KAVAKCI KAN
İSTANBUL 1.BÖLGE 10.SIRA AZMİ EKİNCİ
İSTANBUL 1.BÖLGE 11.SIRA OSMAN BOYRAZ
İSTANBUL 1.BÖLGE 12.SIRA HASAN TURAN
İSTANBUL 1.BÖLGE 13 HASAN SERT
İSTANBUL 1.BÖLGE 14.SIRA MEHMET ALİ PULCU
İSTANBUL 1.BÖLGE 15.SIRA HURŞİT YILDIRIM
İSTANBUL 1.BÖLGE 16.SIRA HULUSİ ŞENTÜRK
İSTANBUL 1.BÖLGE 17.SIRA ORHAN BİRDAL
İSTANBUL 1.BÖLGE 18.SIRA ŞEBNEM KOCAKELÇİ
İSTANBUL 1.BÖLGE 19.SIRA HAKKI ŞANLI
İSTANBUL 1.BÖLGE 20.SIRA ERDAL YILMAZ
İSTANBUL 1.BÖLGE 21.SIRA AYŞE KARTAL
İSTANBUL 1.BÖLGE 22.SIRA MUSTAFA DEMİRAL
İSTANBUL 1.BÖLGE 23.SIRA MUSTAFA ÖZMEN
İSTANBUL 1.BÖLGE 24.SIRA HACER AKTÜRK
İSTANBUL 1.BÖLGE 25.SIRA ALİM ERDEMİR
İSTANBUL 1.BÖLGE 26.SIRA COŞKUN KOÇ
İSTANBUL 1.BÖLGE 27.SIRA HASAN EKMEN
İSTANBUL 1.BÖLGE 28.SIRA AYSER SOY
İSTANBUL 1.BÖLGE 29.SIRA MUHAMMET ALİ KUMRU
İSTANBUL 1.BÖLGE 30.SIRA MEHMET HÜSREV
İSTANBUL 1.BÖLGE 31.SIRA RAMAZAN BULUM
İSTANBUL 2.BÖLGE 1.SIRA HAYATİ YAZICI
İSTANBUL 2.BÖLGE 2.SIRA VOLKAN BOZKIR
İSTANBUL 2.BÖLGE 3.SIRA BURHAN KUZU
İSTANBUL 2.BÖLGE 4.SIRA AYŞE NUR BAHÇEKAPILI
İSTANBUL 2.BÖLGE 5.SIRA FATMA BETÜL SAYAN KAYA
İSTANBUL 2.BÖLGE 6.SIRA EKREM ERDEM
İSTANBUL 2.BÖLGE 7.SIRA AZİZ BABUŞCU
İSTANBUL 2.BÖLGE 8.SIRA DURMUŞ ALİ SARIKAYA
İSTANBUL 2.BÖLGE 9.SIRA ŞİRİN ÜNAL
İSTANBUL 2.BÖLGE 10.SIRA FATMA BENLİ
İSTANBUL 2.BÖLGE 11.SIRA HÜSEYİN BÜRGE
İSTANBUL 2.BÖLGE 12.SIRA HAYDAR ALİ YILDIZ
İSTANBUL 2.BÖLGE 13.SIRA AHMET HAMDİ ÇAMLI
İSTANBUL 2.BÖLGE 14.SIRA MARKAR ESEYAN
İSTANBUL 2.BÖLGE 15.SIRA OKTAY SARAL
İSTANBUL 2.BÖLGE 16.SIRA CEMAL VANLIOĞLU
İSTANBUL 2.BÖLGE 17.SIRA AYŞEGÜL ESRA ATİK
İSTANBUL 2.BÖLGE 18.SIRA PERİHAN TOĞAY
İSTANBUL 2.BÖLGE 19.SIRA EROL ADAYILMAZ
İSTANBUL 2.BÖLGE 20.SIRA YAVUZ DEĞİRMENCİ
İSTANBUL 2.BÖLGE 21.SIRA GÜLVER ERDEM
İSTANBUL 2.BÖLGE 22.SIRA MEHMET AKİF KÖSE
İSTANBUL 2.BÖLGE 23.SIRA ÖMER FARUK AYDEMİR
İSTANBUL 2.BÖLGE 24.SIRA BUĞRA BABUR
İSTANBUL 2.BÖLGE 25.SIRA MAHMUT BAYAT
İSTANBUL 2.BÖLGE 26.SIRA EMRE ETE
İSTANBUL 3.BÖLGE 1.SIRA MEHMET MEHDİ EKER 5/10
İSTANBUL 3.BÖLGE 2.SIRA MUSTAFA ŞENTOP
İSTANBUL 3.BÖLGE 3.SIRA MEHMET DOĞAN KUBAT
İSTANBUL 3.BÖLGE 4.SIRA SERAP YAŞAR
İSTANBUL 3.BÖLGE 5.SIRA FEYZULLAH KIYIKLIK
İSTANBUL 3.BÖLGE 6.SIRA MEHMET MUŞ
İSTANBUL 3.BÖLGE 7.SIRA NUREDDİN NEBATİ
İSTANBUL 3.BÖLGE 8.SIRA MEHMET METİNER
İSTANBUL 3.BÖLGE 9.SIRA HARUN KARACA
İSTANBUL 3.BÖLGE 10.SIRA TÜLAY KAYNARCA
İSTANBUL 3.BÖLGE 11.SIRA MUSTAFA YENEROĞLU
İSTANBUL 3.BÖLGE 12.SIRA ERKAN KANDEMİR
İSTANBUL 3.BÖLGE 13.SIRA HALİS DALKILIÇ
İSTANBUL 3.BÖLGE 14.SIRA MÜRTEZA ZENGİN
İSTANBUL 3.BÖLGE 15.SIRA YILDIZ SEFERİNOĞLU
İSTANBUL 3.BÖLGE 16.SIRA ABDULLAH BAŞCI
İSTANBUL 3.BÖLGE 17.SIRA YUNUS ERGÜNE
İSTANBUL 3.BÖLGE 18.SIRA TÜLİN MAZLUMOĞLU KESTANE
İSTANBUL 3.BÖLGE 19.SIRA AHMET AYDIN
İSTANBUL 3.BÖLGE 20.SIRA HATİCE KÜBRA ÖZTÜRK
İSTANBUL 3.BÖLGE 21.SIRA ABDULLAH SADIKSOY
İSTANBUL 3.BÖLGE 22.SIRA MÜZEMMİL HEVADPAL
İSTANBUL 3.BÖLGE 23.SIRA RESUL KURT
İSTANBUL 3.BÖLGE 24.SIRA YEŞİL AYTULUM TURUT
İSTANBUL 3.BÖLGE 25.SIRA ZEKİYE ÇAPAN
İSTANBUL 3.BÖLGE 26.SIRA MURAT ÇELİK
İSTANBUL 3.BÖLGE 27.SIRA MEMET EMİN ERTEKİN
İSTANBUL 3.BÖLGE 28.SIRA HASENE ÇAPAR
İSTANBUL 3.BÖLGE 29.SIRA HAŞİM TAŞKIRAN
İSTANBUL 3.BÖLGE 30.SIRA YASİN ZÜLBAHAROĞLU
İSTANBUL 3.BÖLGE 31.SIRA HÜSEYİN KOYUNCU

AK PARTİ İZMİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

İZMİR 1.BÖLGE 1.SIRA BİNALİ YILDIRIM
İZMİR 1.BÖLGE 2.SIRA MAHMUT ATİLLA KAYA
İZMİR 1.BÖLGE 3.SIRA HÜSEYİN KOCABIYIK
İZMİR 1.BÖLGE 4.SIRA NECİP KALKAN
İZMİR 1.BÖLGE 5.SIRA CEMAL BEKLE
İZMİR 1.BÖLGE 6.SIRA AYŞE ENGÜR
İZMİR 1.BÖLGE 7.SIRA FEVZİ BAYRAM
İZMİR 1.BÖLGE 8.SIRA MAKSUT KARAOSMAN
İZMİR 1.BÖLGE 9.SIRA MEHMET İLKBAHAR
İZMİR 1.BÖLGE 10.SIRA GÜRBÜZ AKBULUT
İZMİR 1.BÖLGE 11.SIRA ZERRİN KARA
İZMİR 1.BÖLGE 12.SIRA AHMET EROĞLU
İZMİR 1.BÖLGE 13.SIRA ENES UZUNLAR
İZMİR 2.BÖLGE 1.SIRA FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR
İZMİR 2.BÖLGE 2.SIRA MUSTAFA İBRAHİM TURHAN
İZMİR 2.BÖLGE 3.SIRA HAMZA DAĞ
İZMİR 2.BÖLGE 4.SIRA KEREM ALİ SÜREKLİ
İZMİR 2.BÖLGE 5.SIRA NESRİN ULEMA
İZMİR 2.BÖLGE 6.SIRA TANSU KAYA
İZMİR 2.BÖLGE 7.SIRA BİLAL KIRKPINAR
İZMİR 2.BÖLGE 8.SIRA ALİ SEDAT ŞENBAŞ
İZMİR 2.BÖLGE 9.SIRA MELTEM ERGİN
İZMİR 2.BÖLGE 10.SIRA VEYSEL GÜLDOĞAN
İZMİR 2.BÖLGE 11.SIRA EMİN SEFA KAYACAN
İZMİR 2.BÖLGE 12.SIRA HALE YILDIZ
İZMİR 2.BÖLGE 13.SIRA CEMAL BAHÇIVAN 6/10

AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARS 1.SIRA AHMET ARSLAN
KARS 2.SIRA YUSUF SELAHATTİN BEYRİBEY
KARS 3.SIRA SUAT ÖGEL

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KASTAMONU 1.SIRA HAKKI KÖYLÜ
KASTAMONU 2.SIRA METİN ÇELİK
KASTAMONU 3.SIRA MURAT DEMİR

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KAYSERİ 1.SIRA MEHMET ÖZHASEKİ
KAYSERİ 2.SIRA TANER YILDIZ
KAYSERİ 3.SIRA MUSTAFA ELİTAŞ
KAYSERİ 4.SIRA İSMAİL TAMER
KAYSERİ 5.SIRA HÜLYA NERGİS
KAYSERİ 6.SIRA İSMAİL EMRAH KARAYEL
KAYSERİ 7.SIRA SAMİ DEDEOĞLU
KAYSERİ 8.SIRA AVŞAR ASLAN
KAYSERİ 9.SIRA KADİR CAN GÖKALP

AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRKLARELİ 1.SIRA SELAHATTİN MİNSOLMAZ
KIRKLARELİ 2.SIRA TURHAN ALTINTEL
KIRKLARELİ 3.SIRA AYTAÇ AKSOY

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
KIRŞEHİR 1.SIRA SALİH ÇETİNKAYA
KIRŞEHİR 2.SIRA MİKAİL ARSLAN

AK PARTİ KOCAELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KOCAELİ 1.SIRA FİKRİ IŞIK
KOCAELİ 2.SIRA RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU
KOCAELİ 3.SIRA ZEKİ AYGÜN
KOCAELİ 4.SIRA İLYAS ŞEKER
KOCAELİ 5.SIRA MEHMET AKİF YILMAZ
KOCAELİ 6.SIRA SAMİ ÇAKIR
KOCAELİ 7.SIRA CEMİL YAMAN
KOCAELİ 8.SIRA AYŞE MÜGE OLŞEN
KOCAELİ 9.SIRA HALİT ÇOKAN
KOCAELİ 10.SIRA ERKAN AKSOY
KOCAELİ 11.SIRA ŞENER İNCE

AK PARTİ KONYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KONYA 1.SIRA AHMET DAVUTOĞLU
KONYA 2.SIRA MUSTAFA BALOĞLU
KONYA 3.SIRA HÜSNÜYE ERDOĞAN
KONYA 4.SIRA AHMET SORGUN
KONYA 5.SIRA ZİYA ALTUNYALDIZ
KONYA 6.SIRA MUHAMMET UĞUR KALELİ
KONYA 7.SIRA LEYLA ŞAHİN USTA
KONYA 8.SIRA MEHMET BABAOĞLU
KONYA 9.SIRA ABDULLAH AĞRALI
KONYA 10.SIRA HALİL ETYEMEZ
KONYA 11.SIRA HACI AHMET ÖZDEMİR
KONYA 12.SIRA ÖMER ÜNAL
KONYA 13.SIRA MUSTAFA EFE
KONYA 14.SIRA AHMET ÖZDOĞAN

AK PARTİ KÜTAHYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KÜTAHYA 1.SIRA MUSTAFA ŞÜKRÜ NAZLI
KÜTAHYA 2.SIRA VURAL KAVUNCU
KÜTAHYA 3.SIRA İSHAK GAZEL
KÜTAHYA 4.SIRA AHMET TAN

AK PARTİ MALATYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI
MALATYA 1.SIRA ÖZNUR ÇALIK
MALATYA 2.SIRA TAHA ÖZHAN
MALATYA 3.SIRA MUSTAFA ŞAHİN
MALATYA 4.SIRA NURETTİN YAŞAR
MALATYA 5.SIRA BÜLENT TÜFENKCİ
MALATYA 6.SIRA UFUK ÖNALAN

AK PARTİ MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MANİSA 1.SIRA SELÇUK ÖZDAĞ 7/10
MANİSA 2.SIRA RECAİ BERBER
MANİSA 3.SIRA UĞUR AYDEMİR
MANİSA 4.SIRA MURAT BAYBATUR
MANİSA 5.SIRA İSMAİL BİLEN
MANİSA 6.SIRA GÜZİDE İÇEN KASAP
MANİSA 7.SIRA ERGÜN KARAOĞLU
MANİSA 8.SIRA OZAN ERDEM
MANİSA 9.SIRA NEVZAT BÜKÜM

AK PARTİ KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KAHRAMANMARAŞ 1.SIRA MAHİR ÜNAL
KAHRAMANMARAŞ 2.SIRA VEYSİ KAYNAK
KAHRAMANMARAŞ 3.SIRA NURSEL REYHANLIOĞLU
KAHRAMANMARAŞ 4.SIRA CELALETTİN GÜVENÇ
KAHRAMANMARAŞ 5.SIRA MEHMET UĞUR DİLİPAK
KAHRAMANMARAŞ 6.SIRA MEHMET İLKER ÇİTİL
KAHRAMANMARAŞ 7.SIRA İMRAN KILIÇ
KAHRAMANMARAŞ 8.SIRA OĞUZKAN GÜZEL

AK PARTİ MARDİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MARDİN 1.SIRA ORHAN MİROĞLU
MARDİN 2.SIRA SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ
MARDİN 3.SIRA SÜLEYMAN ÇELİK
MARDİN 4.SIRA ABDULLAH ERİN
MARDİN 5.SIRA VEYSİ KAYA
MARDİN 6.SIRA AHMET KAYA

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUĞLA 1.SIRA HASAN ÖZYER
MUĞLA 2.SIRA NİHAT ÖZTÜRK
MUĞLA 3.SIRA ELVAN GÖÇER
MUĞLA 4.SIRA MUHİTTİN KAYABAŞI
MUĞLA 5.SIRA MEHMET TİRE
MUĞLA 6.SIRA İSMAİL

AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

MUŞ 1.SIRA MEHMET EMİN ŞİMŞEK
MUŞ 2.SIRA ABDULSELAM ER
MUŞ 3.SIRA MEDENİ ÇAĞLAR

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NEVŞEHİR 1.SIRA MUSTAFA AÇIKGÖZ
NEVŞEHİR 2.SIRA MURAT GÖKTÜRK
NEVŞEHİR 3.SIRA EBUBEKİR GİZLİGİDER

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

NİĞDE 1.SIRA ALPASLAN KAVAKLIOĞLU
NİĞDE 2.SIRA ERDOĞAN ÖZEGEN
NİĞDE 3.SIRA YAŞAR ATAÇ

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ORDU 1.SIRA NUMAN KURTULMUŞ
ORDU 2.SIRA OKTAY ÇANAK
ORDU 3.SIRA METİN GÜNDOĞDU
ORDU 4.SIRA ERGÜN TAŞCI
ORDU 5.SIRA MEHMET KARA

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

RİZE 1.SIRA HASAN KARAL
RİZE 2.SIRA HİKMET AYAR
RİZE 3.SIRA OSMAN AŞKIN BAK

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SAKARYA 1.SIRA AYHAN SEFER ÜSTÜN
SAKARYA 2.SIRA ŞABAN DİŞLİ
SAKARYA 3.SIRA MUSTAFA İSEN
SAKARYA 4.SIRA ALİ İHSAN YAVUZ
SAKARYA 5.SIRA RECEP UNCUOĞLU
SAKARYA 6.SIRA NURAY SAĞIROĞLU
SAKARYA 7.SIRA RECEP HACIEYÜPOĞLU

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SAMSUN 1.SIRA AKİF ÇAĞATAY KILIÇ
SAMSUN 2.SIRA ÇİĞDEM KARAASLAN
SAMSUN 3.SIRA AHMET DEMİRCAN
SAMSUN 4.SIRA FUAT KÖKTAŞ 8/10
SAMSUN 5.SIRA HASAN BASRİ KURT
SAMSUN 6.SIRA ORHAN KIRCALI
SAMSUN 7.SIRA YILMAZ HOCAOĞLU
SAMSUN 8.SIRA HÜSEYİN AVNİ ÇATAL
SAMSUN 9.SIRA ADEM TUNCER

AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİİRT 1.SIRA YASİN AKTAY
SİİRT 2.SIRA FEYZİ SEVGİLİ
SİİRT 3.SIRA LOKMAN ÖZCAN

AK PARTİ SİNOP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİNOP 1.SIRA NAZIM MAVİŞ
SİNOP 2.SIRA CENGİZ TOKMAK

AK PARTİ SİVAS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

SİVAS 1.SIRA İSMET YILMAZ
SİVAS 2.SIRA HİLMİ BİLGİN
SİVAS 3.SIRA SELİM DURSUN
SİVAS 4.SIRA MEHMET HABİB SOLUK
SİVAS 5.SIRA HAKAN AKKAŞ

AK PARTİ TKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TEKİRDAĞ 1.SIRA MUSTAFA YEL
TEKİRDAĞ 2.SIRA AYŞE DOĞAN
TEKİRDAĞ 3.SIRA METİN AKGÜN
TEKİRDAĞ 4.SIRA ALİ GÜMÜŞ
TEKİRDAĞ 5.SIRA ÖMER KARADENİZ
TEKİRDAĞ 6.SIRA ADNAN ARGAN

AK PARTİ TOKAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TOKAT 1.SIRA COŞKUN ÇAKIR
TOKAT 2.SIRA ZEYİD ASLAN
TOKAT 3.SIRA CELİL GÖÇER
TOKAT 4.SIRA YUSUF BEYAZIT
TOKAT 5.SIRA MUSTAFA ARSLAN

AK PARTİ TRABZON MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TRABZON 1.SIRA SÜLEYMAN SOYLU
TRABZON 2.SIRA MUHAMMET BALTA
TRABZON 3.SIRA AYŞE SULA KÖSEOĞLU
TRABZON 4.SIRA ADNAN GÜNNAR
TRABZON 5.SIRA SALİH CORA
TRABZON 6.SIRA ERGİN AYDIN

AK PARTİ TUNCELİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

TUNCELİ 1.SIRA METİN LEVENT YILDIZ
TUNCELİ 2.SIRA ALİ ULVİ SEYREK

AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞANLIURFA 1.SIRA FARUK ÇELİK
ŞANLIURFA 2.SIRA MEHMET KASIM GÜLPINAR
ŞANLIURFA 3.SIRA HALİL ÖZCAN
ŞANLIURFA 4.SIRA AHMET EŞREF FAKIBABA
ŞANLIURFA 5.SIRA MEHMET ALİ CEVHERİ
ŞANLIURFA 6.SIRA MEHMET AKYÜREK
ŞANLIURFA 7.SIRA İBRAHİM HALİL YILDIZ
ŞANLIURFA 8.SIRA MAHMUT KAÇAR
ŞANLIURFA 9.SIRA KEMALETTİN YILMAZTEKİN
ŞANLIURFA 10.SIRA ABDURRAHMAN NÜVİT YETKİN
ŞANLIURFA 11.SIRA MEHMET FATİH AKSOY
ŞANLIURFA 12.SIRA MEHMET ARKAN

AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

UŞAK 1.SIRA MEHMET ALTAY
UŞAK 2.SIRA ALİM TUNÇ
UŞAK 3.SIRA HÜSEYİN KESKİN

AK PARTİ VAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

VAN 1.SIRA BEŞİR ATALAY
VAN 2.SIRA BURHAN KAYATÜRK
VAN 3.SIRA VAHDETTİN İNCE
VAN 4.SIRA FATİH ÇİFTCİ
VAN 5.SIRA KAYHAN TÜRKMENOĞLU
VAN 6.SIRA EBUBEKİR KAÇMAZ
VAN 7.SIRA FARUK ALPASLAN 9/10
VAN 8.SIRA FERMAN YILDIRIM

AK PARTİ YOZGAT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YOZGAT 1.SIRA BEKİR BOZDAĞ
YOZGAT 2.SIRA ABDULKADİR AKGÜL
YOZGAT 3.SIRA ERTUĞRUL SOYSAL
YOZGAT 4.SIRA YUSUF BAŞER

AK PARTİ ZONGULDAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ZONGULDAK 1.SIRA HÜSEYİN ÖZBAKIR
ZONGULDAK 2.SIRA FARUK ÇATUROĞLU
ZONGULDAK 3.SIRA ÖZCAN ULUPINAR
ZONGULDAK 4.SIRA AKIN KAYMAK
ZONGULDAK 5.SIRA AYTEKİN KAZANCI

AK PARTİ AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

AKSARAY 1.SIRA İLKNUR İNCEÖZ
AKSARAY 2.SIRA CENGİZ AYDOĞDU
AKSARAY 3.SIRA MUSTAFA SERDENGEÇTİ

AK PARTİ BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BAYBURT 1.SIRA NACİ AĞBAL
BAYBURT 2.SIRA ŞAHAP KAVCIOĞLU

AK PARTİ KARAMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARAMAN 1.SIRA RECEP KONUK
KARAMAN 2.SIRA RECEP ŞEKER

AK PARTİ KIRIKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KIRIKKALE 1.SIRA RAMAZAN CAN
KIRIKKALE 2.SIRA ABDULLAH ÖZTÜRK
KIRIKKALE 3.SIRA MEHMET DEMİR

AK PARTİ BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BATMAN 1.SIRA ATAULLAH HAMİDİ
BATMAN 2.SIRA ZİVER ÖZDEMİR
BATMAN 3.SIRA MURAT ÇİÇEK
BATMAN 4.SIRA ADİLE GÜRBÜZ

AK PARTİ ŞIRNAK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ŞIRNAK 1.SIRA ARSLAN TATAR
ŞIRNAK 2.SIRA ÖMER DEMİR
ŞIRNAK 3.SIRA CİHAN GÜVEN
ŞIRNAK 4.SIRA SEYHAN AKI

AK PARTİ BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

BARTIN 1.SIRA YILMAZ TUNÇ
BARTIN 2.SIRA AHMET BENSİZ

AK PARTİ ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

ARDAHAN 1.SIRA ORHAN ATALAY
ARDAHAN 2.SIRA YUNUS BAYDAR

AK PARTİ IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

IĞDIR 1.SIRA NURETTİN ARAS
IĞDIR 2.SIRA MUSTAFA BULUŞ

AK PARTİ YALOVA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

YALOVA 1.SIRA FİKRİ DEMİREL
YALOVA 2.SIRA İLKER KARBUZ

AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KARABÜK 1.SIRA MEHMET ALİ ŞAHİN
KARABÜK 2.SIRA BURHANETTİN UYSAL

AK PARTİ KİLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

KİLİS 1REŞİT POLAT
KİLİS 2.SIRA MUSTAFA HİLMİ DÜLGER

AK PARTİ OSMANİYE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

OSMANİYE 1.SIRA SUAT ÖNAL
OSMANİYE 2.SIRA MÜCAHİT DURMUŞOĞLU
OSMANİYE 3.SIRA MEHMET REMZİ COŞKUN
OSMANİYE 4.SIRA ABDULLAH BELET

AK PARTİ DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

DÜZCE 1.SIRA FARUK ÖZLÜ
DÜZCE 2.SIRA FEVAİ ARSLAN
DÜZCE 3.SIRA AYŞE KEŞİR

akparti aday listesi, ak parti adayları, ak parti il il adayları, akp adayları, akp aday listesi, 1 kasım aday listeleri, ak parti 1 kasım adayları

Hakkımızda cihan

En Çok Bakılan Haberler

Denizli’de TIR ile çarpışan tankerde patlama: 3 Ölü – 4 Yaralı

Gece saatlerinde Denizli – Aydın karayolunda gerçekleşen olayda, Sarayköy’deki orman yangını söndürme çalışmaları için dozer ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

prefabrik ev